foto našeho okolí budova naší laboratoře

Kontakty

Zubní laboratoř M2Lab

Adresa: Zelený pruh 99, Praha 4
Telefon: +420 241 445 153 nebo 066
eMail: info@m2lab.cz
Skype: m2lab1

Aktivní mapa (odkaz na Google mapu)

Uložte si naše kontaktní údaje pomocí QR kódu

QR kod

Jak se k nám dostanete:
MHD: ze stanice metra Budějovická vyjděte opačným východem než k poliklinice a busem č. 124 nebo 205 jeďte na 4. zastávku, která má název „Na planině“. Ze zastávky pokračujte ještě cca 100m ve směru jízdy autobusu a kolem vjezdu do podzemních garáží projděte k laboratoři.

Autem: dojeďte na křižovatku ulic Na strži, Antala Staška a Zelený pruh a vydejte se ulicí Zelený pruh na západ, dokud nepřijedete k dobře viditelnému komplexu čtyř věžových a řady nižších budov. Kolem hlavního vchodu do kancelářské budovy a dále vjezdu do podzemních garáží pokračujte až ke konečné zastávce autobusu, kde z hlavní ulice odbočte doprava do ulice U družstva Práce. Hned nato po pravé straně uvidíte dvě vjezdové závory. První závorou vjeďte do areálu a po cca 50m dorazíte k prostranství, z něhož se vchází do zubních ordinací a také k nám.


S potěšením dáváme na vědomí, že celokeramické i kovokeramické práce nyní zhotovujeme pomocí technologie CAD/CAM. Zirkonoxidové konstrukce o rozsahu až 14 členů se vyrábějí výhradně frézováním na průmyslových obráběcích strojích (blíže viz sekce Technologie), metalokeramické konstrukce lze vyrábět také metodou laserového sintrování. Všechny typy konstrukcí lze zhotovit i na implantáty, a to v cementované i podmíněně snímatelné variantě.

Zubním laboratořím dodáváme polotovary - konstrukce pro výrobu celokeramických korunek, můstků a estetických faset. Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte telefonicky nebo mailem.

nadpis novinky

8.3.2011

Spuštěna nová webová prezentace M2Lab.

1.3.2011

Systém MOO nyní obsahuje i kontrolu dodacích lhůt.

1.3.2011

K dnešnímu dni vstupuje v platnost nový ceník. Pokud nemáte účet v MOO, ceník Vám na vyžádání rádi zašleme.

14.2.2011

Zahajujeme CAD/CAM výrobu sklokeramických sólo korunek.

nadpis novinky na email

Pokud chcete dostávat pravidelné emailové zprávy s novinkami v naší laboratoři, nezapomeňte se přihlásit k odběru uvedením svého emailu do spodního formuláře.