Náš tým

O nás

Stomatologická laboratoř M2lab působí od roku 2005 v Praze 4, v ulici na Zeleném pruhu 99, nedaleko metra trasy C Budějovická.

Jsme kolektiv odborníků, který je připraven nabídnout Vám své zkušenosti a znalosti. Kvalitě naší práce napomáhá i používání nejmodernějších laboratorních přístrojů a materiálů.

Ve fotogalerii se můžete na náš tým.


S potěšením dáváme na vědomí, že celokeramické i kovokeramické práce nyní zhotovujeme pomocí technologie CAD/CAM. Zirkonoxidové konstrukce o rozsahu až 14 členů se vyrábějí výhradně frézováním na průmyslových obráběcích strojích (blíže viz sekce Technologie), metalokeramické konstrukce lze vyrábět také metodou laserového sintrování. Všechny typy konstrukcí lze zhotovit i na implantáty, a to v cementované i podmíněně snímatelné variantě.

Zubním laboratořím dodáváme polotovary - konstrukce pro výrobu celokeramických korunek, můstků a estetických faset. Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte telefonicky nebo mailem.

nadpis novinky

8.3.2011

Spuštěna nová webová prezentace M2Lab.

1.3.2011

Systém MOO nyní obsahuje i kontrolu dodacích lhůt.

1.3.2011

K dnešnímu dni vstupuje v platnost nový ceník. Pokud nemáte účet v MOO, ceník Vám na vyžádání rádi zašleme.

14.2.2011

Zahajujeme CAD/CAM výrobu sklokeramických sólo korunek.

nadpis novinky na email

Pokud chcete dostávat pravidelné emailové zprávy s novinkami v naší laboratoři, nezapomeňte se přihlásit k odběru uvedením svého emailu do spodního formuláře.